Homepage>>Blog>>Dlaczego lekcje grupowe online są lepsze niż indywidualne korepetycje?

Dlaczego lekcje grupowe online są lepsze niż indywidualne korepetycje?

Twoje dziecko spędza całe dnie z głową w książkach, a oceny nadal nie są najlepsze? Jeśli odpowiedź na każde z tych pytań brzmi „tak”, wygląda na to, że czas, aby do akcji wszedł korepetytor. Ale głowa do góry, to wcale nie musi być droga przez mękę!

 

Na szczęście na rynku jest wiele opcji, zaczynając od przyjaciela rodziny, a kończąc na naszej platformie do lekcji online.

 

Myśląc o korepetycjach dobrze pamiętać, że każdemu odpowiada coś innego. Niektórzy uczniowe potrzebują regularnych, osobistych konsultacji, inni z kolei czują się najlepiej, wiedząc, że mogą spotkać się z nauczycielem tylko wtedy, gdy mają do rozwiązania wyjątkowo trudne zadanie. Które podejście jest najlepsze dla Ciebie lub Twojego dziecka? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. Jedna rzecz nie ulega wątpliwości – jeżeli Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w nauce i poprawie ocen, zdecyduj się na zmotywowanego i profesjonalnego korepetytora.

7 najważniejszych powodów, dla których lekcje grupowe online są najrozsądniejszym wyborem dla Twojego dziecka:

 

1. Ty decydujesz kiedy i gdzie

 

Czwartek to dzień korepetycji z biologii. Super, zajęcia pewnie pomogą Twojemu dziecku poprawić stopnie. Wystarczy jednak, że rok szkolny wejdzie na wysokie obroty, a spotkania z korepetytorem staną się żmudnym obowiązkiem, z którego najlepiej jakoś się wywinąć. 

 

Zapracowani uczniowie mogą mieć trudności z dotrzymaniem harmonogramu korepetycji. Przecież w grę wchodzi jeszcze dojazd, korki na mieście, czy inne niespodziewane przygody, jak dogrywka w szkolnym meczu piłki nożnej. Co więcej, zarezerwowana z góry sesja nie zawsze będzie pomocna, na przykład, gdy Twoje dziecko zmaga się z konkretnym, trudnym projektem lub przygotowuje do sprawdzianu. Lekcje grupowe online oferują pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od tego, czy jest to godzina 22:00 po meczu na wyjeździe, czy o 6 rano w dniu egzaminu.

 

2. Oszczędź czas i pieniądze

 

Zajęcia grupowe online Memby kosztują 5 razy mniej niż lekcje u prywatnego nauczyciela i są znacznie tańsze niż prywatne korepetycje online.

 

Stawki za korepetycje są mocno zróżnicowane i mogą się łatwo sumować. Zwłaszcza, jeśli Twoje dziecko uczęszcza regularnie na zajęcia, których tak naprawdę nie potrzebuje. Korepetycje online pozwalają dziecku uzyskać pomoc zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy jest to pięciominutowe pytanie z fizyki, czy coś bardziej skomplikowanego. No i przede wszystkim dzięki stałemu kontaktowi z nauczycielem i dostępowi do nagrań z zajęć, ​​nie musisz już planować z wyprzedzeniem!

 

3. Na pełnym luzie

 

Twoje dziecko lubi być zawsze pod telefonem (Tak, Messenger, o Tobie mowa)? Oczekuje tego, że będzie wysłuchane, a jego wysiłki docenione? Korepetycje online to wszystko umożliwiają. W społeczności Memby zachęcamy do zadawania pytań. Nasi korepetytorzy to zaangażowani, młodzi profesjonaliści, którzy zrozumieją Twoje dziecko lepiej niż nauczyciele w szkole. Mały pojedynek na memy to dobry sposób na krótką przerwę w każdej lekcji 🙂

 

4. Więcej niż jeden ekspert w zasięgu ręki

 

Jeśli Twoje dziecko ma problemy z geometrią, możesz uznać, że warto zapisać je na regularne zajęcia z matematyki. Ale zastanów się nad planem na cały tydzień: zdarza się, że Twoja pociecha potrzebuje pomocy z więcej, niż jednym tematem. Każdy nauczyciel w Memby jest ekspertem w swojej dziedzinie. Dlatego w środę Twoje dziecko może ćwiczyć z nami czas przyszły po angielsku, a w czwartek przygotować się do egzaminu z biologii.

 

5. Zdrowa rywalizacja

 

Jedną z największych zalet zajęć w grupie online jest fakt, że większość uczniów jest na podobnym poziomie. Pomaga to w budowaniu zdrowej rywalizacji i motywacji, aby zawsze dawać z siebie wszystko. Uczniowie stają się bardziej skoncentrowani i mają większego „powera” do nauki.

 

6. Wzajemna inspiracja

 

Zwarte grupy działają lepiej. Uczniowie pomagają sobie nawzajem – wspólnie dyskutują i rozwiązują problemy. Wymiana pomysłów i burze mózgów są często zaniedbywane w szkole, a to przecież niezmiernie ważne dla ogólnego rozwoju Twojego dziecka.

 

7. Prawdziwa kreatywność

 

Według Princeton Review uczenie się w grupie zwiększa kreatywność. Każdy z uczniów ma inną osobowość i inne pomysły. Doświadczanie tej różnorodności poszerza horyzonty Twojego dziecka, przygotowując je do wejścia w dorosłe życie.

 

A więc jak?

 

Teraz, gdy znasz już wszystkie zalety korepetycji online, wybór jest prosty. Memby oferuje najlepsze ceny na rynku, absolwentów prestiżowych uczelni i pełną wsparcia społeczność. Ale, co najważniejsze, zespół Memby to korepetytorzy, którzy zainspirują Twoje dziecko i będą naprawdę dbać o jego postępy. Czas przywrócić radość z nauki!

 

Wypróbuj Memby za darmo.